ETKİNLİKLER

İstanbul gece hayatının simgesi olmaya devam edecek olan Sortie'de, güncel müziğin en sevilen parçaları ve sürpriz sanatçıların katılımıyla zenginleşecek etkinlikler 4 mevsim devam ediyor.
ARA 31
YILBAŞI PARTY
BİLET SATIN AL

SORTIE ALBÜMLER

Sortie Bosphorus Vol.5 by Tarık Sarul

Sortie Bosphorus 5 Albümü Müzik Marketlerde!


En yüksek düzeyde hizmet, en iyi ve en farklı konseptler, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş mekanlar ile benzersiz ve yepyeni deneyimler sunan Eksen Group; boğazın en şahane konumunda, İstanbul’un en iyi gece klubü ve açıldığı günden beri eğlencenin vazgeçilmez adresi olan SORTIE, bu yaz sevdiğiniz ve sabaha kadar dans ettiğiniz müzikleri bu albümde topladı.

Satın Al

Sortie Bosphorus 4 by Erhan Toçak

Sortie Bosphorus 4 Albümü Müzik Marketlerde!


İstanbul Gece Hayatının , Boğaz kıyısındaki en özel mekanlarından olan SORTIE ve Dans Müziğinin öncü müzik şirketi Yeni Dünya Müzik, SORTIE gecelerinin en sevilen yabancı dans müziklerini "SORTIE Bosphorus - 4" adıyla müzikseverlere sunuyor...

SORTIE Bosphorus - 4 albümü, Sortie Eksen Group müzik direktörü DJ Erhan Toçak tarafından hazırlandı.

Albümde günümüz dans müziğinin en sevilen isimleri ve parçaları ile SORTIIE'nin unutulmaz geceleri kalıcılaştırılıyor...

Albümde BOB SINCLAR, MILK & SUGAR, INNA, EVA SIMONS, LOST FREQUENCIES,DJ POLIQUE, MUSIGUNS, DJ KATCH, ALEXANDRA STAN, BARBARA TUCKER, DJ SAVA, ARMIN VAN BUUREN, MR. PROBZ, YOLANDA BE COOL en yeni parçaları ve güncel Hitleri ile yer alıyor..

Müzikseverlerin severek ve dans ederek dinleyecekleri SORTIE - Bosphorus 4 albümü ile bu yaz daha güzel geçecek.

Satın Al

Sortie Bosphorus 3 by Doruk Can

Sortie Bosphorus 3 Albümü Müzik Marketlerde!

Gece hayatının vazgeçilmezlerinden SORTIE ve dans müziğinin öncü kuruluşu YENİ DÜNYA MUZİK işbirliğin de yayınlanan 3. albüm "SORTİE BOSPHORUS - 3 by DORUK CAN" müzik severlerle buluştu.

Sortie müzik direktörü DORUK CAN tarafından hazırlanan ve günümüzün en çok sevilen, radyolardan en çok çalan pek çok hit parçanın birleştiği albümde INDILA, FLY PROJECT, OTILIA, INNA, ALEXANDRA STAN, MILK & SUGAR sevilen parçalar yer alıyor.

Satın Al

Sortie Bosphorus 2 by Doruk Can

Sortie Bosphorus 2 Albümü Müzik Marketlerde!

​İstanbul gece hayatının vazgeçilmez kulübü Sortie, dans müziğinin en güncel hitlerini öncü müzik şirketi Yeni Dünya Müzik işbirliğiyle “Sortie Bosphorus 2” adıyla bir albümde bir araya getirdi. Sortie, Eksen Group Müzik Direktörü Doruk Can tarafından hazırlanan albümde, günümüz dans müziğinin en sevilen isimleri ve parçaları taze mix’leriyle müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.

Satın Al

Sortie Presents: Stephane Pompougnac - Bloody French

Dünyaca ünlü DJ STEPHANE POMPOUGNAC

Sortie 2014 yazına, müzikal anlamda da hızlı bir giriş yapıyor ve Fransız Lounge Müziğin mimarı diye anılan ve toplam satışı 1 milyonu aşan "HOTEL COSTES" serisinin yaratıcısı STEPHANE POMPOUGNAC ile yepyeni bir CD projesine imza atıyor.

STEPHANE POMPUGNAC'ın yeni albümü "Bloody French"; SORTIE'nin sunumuyla müzik marketlerde ve iTunes'da satışa suludu ve ilk haftasında iTunes listelerinde 15 numaraya kadar yükselerek, en çok dinlenen albümler arasına girdi.

Satın Al

Sortie Bosphorus by Cihat Ugurel

Sortie Bosphorus Albümü Müzik Marketlerde!

Albümde günümüzün pek çok sevilen parçası yeni remixleriyle yer alıyor..
RAY CHARLES'ın sevilen parçalarından HIT THE ROAD JACK, Gary Kaos'un remixiyle;

Dolapdere Big Gana tarafından yorumlanan BON JOVI'nin hitlerinden IT 'S MY LIFE da Cihan Uğurel'in remixiyle yeralıyor...

LUCENZO bu yılın hiti haline gelen ve değişik ünlü vokal ve MC'lerle seslendirdiği DANCAR KUDURO adlı parçasını, bu seferde PITBULL & QWOTE ile birlikte yorumluyor.

ALEXANDRA STAN , INNA , FLO RIDA, SNOOP DOGG , IAN CAREY , DJ PANTELIS vemüzik dünyasının pek çok sevilen Deejay ve Şarkıcısı SORTIE albümünde birleşti..

Bu yaza damgasını vuran parçalarıyla SİNAN AKÇİL ve HANDE YENER , BENGÜ ve YALIN da SORTIE albümünde yer alan Türkçe Pop Müziğin ünlü isimleri...

SORTIE Albümünün sürprizlerinden olan parça ise, yıllar önce Yunanistan'ın keman ustalarından NICOS'un yorumuyla BUDDHA BAR'larda dinleyip sevdiğimiz SECRET


LOVE !!! Ama bu sefer CİHAT UĞUREL'in yeni dans mixi ve UMUT HOŞGÖR'ün kemanı ile dinleyeceğiz... Ve çok sevileceğinden eminiz !!!

Satın Al